N.G.H Global Invest – נגה השקעות

שוק הנדל"ן האמריקאי עבר טלטלה של ממש בשנים האחרונות. משבר ה"סאב-פריים", אשר היכה את השוק במהלומה משמעותית, הביא ליצירת "צונאמי כלכלי" שהוליד עימו, כמו כל משבר פיננסי, הזדמנויות עבור מהירי החלטה. ואכן, השקעה בנדל"ן בארה"ב הפכה זה מכבר לפופולארית בקרב משקיעים זרים. מיותר לציין כי גם משקיעים ישראלים רבים זיהו את ההזדמנות המיוחדת. מכאן, הדרך לניו יורק הייתה קצרה.

בדומה לבירות גלובאליות וקוסמופוליטיות אחרות כגון ברלין, פאריס, לונדון והונג-קונג, גם השקעה בנדל"ן בניו יורק נחשבת למעין אי של יציבות כלכלית. למעשה, אופייה של העיר, וכוחה הכלכלי והתרבותי, הותירו את ניו יורק כ"מניה בטוחה" גם (וביתר שאת) בימים של אי וודאות כלכלית.

על פי מאמר שפורסם לאחרונה במגזין הכלכלי "גלובס" (פברואר, 2013), ניתן לראות בהחלט עליה בזרם ההשקעות הזרות בניו יורק בשנה החולפת (2012). יתרה מכך, העיר הצליחה אף לשבור שיאים בשוק הנדל"ן כאשר דירת פנטהאוז ברחוב 57 נמכרה במסגרת פרויקט יוקרה בכ-91 מיליון דולרים. ואכן, מומחים בתחום מעריכים כי כדאיותה של השקעה בנדל"ן בניו יורק הינה פונקציה הפוכה למצבו הכלכלי של המשק האמריקאי. במילים פשוטות, ככל שהמצב הכלכלי בארה"ב יהיה מעורער ולא בטוח, כך תעלה האטרקטיביות של ניו יורק הנחשבת עדיין לתרנגולת המולידה ביצי זהב.

השקעה בנדל"ן בניו יורק – חשבתם על השקעה בנדל"ן בברוקלין?

כעת, חברת NGH Global Invest מציעה לכם אפשרות להיכנס למשחק ולהשקיע בנדל"ן בברוקלין, ניו יורק. כידוע, העיר ניו יורק בנויה מחמישה רובעים אשר ברוקלין הינו אחד מהם. כעת, על פי דו"ח שממצאיו פורסמו לאחרונה באתר "כלכליסט" (ינואר, 2013), מדובר בפנינה החדשה של ניו יורק. הדו"ח, אשר עמד בין השאר על שכר הדירה בברוקלין לעומת הרובעים האחרים בעיר, קובע כי שכר הדירה הממוצע בברוקלין בשנת 2012 מתחיל להשתוות לשכר הדירה בנכסי ליבה הממוקמים במנהטן. כמו כן, בשנת 2012 התבצעו בברוקלין כ-170 עסקאות נדל"ן אשר במסגרתם נמכרו כ-260 מבנים ברובע בעלות של כ-1.5 מיליארד דולרים. מדובר אפוא בעליה של כ-40% משנת 2011. דהיינו, אין ספק כי ברוקלין נמצאת בפריחה של ממש, וזאת במקביל ליציבותה הכלכלית של ניו יורק.

חברת NGH Global Invest עוסקת מאז שנת 2009 בהשקעות נדל"ן בארה"ב. בעלי החברה פעילים בשוק הנדל"ן בניו יורק מזה למעלה מ-25 שנה. במרוצת השנים, עלה בידם לצבור ניסיון רב של אלפי עסקאות מוצלחות. במסגרת פעילותה, חברת NGH Global Invest מתמחה בביצוע השקעות נדל"ן מניבות בניו יורק והיא מספקת לקהל המשקיעים מגוון רחב של אופציות השקעה.

החברה מפעילה צוות המורכב ממומחים בינלאומיים והיא פועלת לשם השגת התשואות הטובות ביותר עבור לקוחותיה. חברת NGH Global Invest מתאימה את הנכס בניו יורק למשקיע וזאת על בסיס שיקולים כגון תשואה אופטימאלית, מותאמות סיכון, זיהוי אינטרסים וחתירה להצלחה משותפת. החברה פועלת הן על בסיס מטה הנמצא בניו יורק, והן על ידי הנהלתה היושבת בישראל.

ברוקלין של קודש, ברוקלין של חול

במידה ותבחרו להשקיע בפרויקט נדל"ן בברוקלין עם NGH Global Invest, תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:

1. השקעה בסיכון נמוך – כפי שצוין לעיל, ניו יורק בכלל, וברוקלין בפרט, נמצאות בפריחה משמעותית. דהיינו, ובהתאם לכל הערכות המומחים, הכלכלה האמריקאית רק תלך ותתאושש, והעיר ניו יורק תמשיך לגדול ולהוות מוקד תרבותי ומסחרי מוביל. כפועל יוצא מכך, השקעה בנדל"ן בברוקלין היום מהווה אפוא השקעה בסיכון נמוך. זאת בהתאם לכל התחזיות והמגמות הפועלות בשוק הנדל"ן בניו יורק.

2. שקיפות מלאה – חברת NGH Global Invest מעמידה לרשות המשקיעים מערכת שקופה לחלוטין. השקיפות המלאה מעניקה למשקיע את הביטחון הדרוש והוא מהווה חלק בלתי נפרד מהליך קבלת ההחלטות וניהול הנכס לאחר הרכישה. חברת NGH Global Invest רואה במשקיע שותף להצלחה והיא מלווה אותו לאורך כל הדרך אגב שקיפות מוחלטת.

3. מידע בזמן אמת – חברת NGH Global Invest מנהלת פרויקטים באופן כזה בו המשקיע מקבל מידע עדכני בזמן אמת אודות התפתחות העסקה והתקדמותה. זאת על מנת לאפשר לאחרון להיות חלק אינטגראלי מהתהליך ולהיות שותף סימולטני למהלכים השונים.

4. אפשרות בחירה בין השקעות – NGH Global Invest פעילה בארה"ב מזה למעלה משלוש שנים. אי לכך, במרוצת השנים, היא צברה ניסיון רב ומנהלת מגוון רחב של פרויקטים בניו יורק וסביבתה. ניסיונה הרב, והפרויקטים הרבים אשר עברו תחת ניהולה, מאפשרים ל-NGH Global Invest לאפיין את המשקיע ולהציע לו את הנכס המתאים לו ביותר. זו מתוך מגוון פרויקטים המתנהלים בהווה ובעתיד בניו יורק.

5. תשואות מקסימליות – כפי שצוין לעיל, כל הנתונים, המחקרים והדו"חות, מצביעים על כך שברוקלין הינו רובע ניו יורקי בתנופה מדהימה. אי לכך, התשואות המתקבלות בגין השקעה בנדל"ן בברוקלין הינן גבוהות ואף מקסימליות. מדובר הן בעליית ערכו של הנכס, והן בשכר דירה גבוה אשר באזורים מסוימים בברוקלין מתקרב לשכר הדירה במנהטן.

לסיכום,

ישראלים רבים גילו זה מכבר את ההבטחה הנדל"נית הטמונה בחובו של התפוח הגדול. בעת השקעה בנדל"ן בניו יורק, חשוב לדעת לעשות את זה נכון. בחברת NGH Global Invest ישמחו ללוות אתכם לאורך כל הדרך. יחד, נוכל למצוא את אפיק ההשקעה המתאים לכם ביותר, וזאת אגב התייחסות למגוון הפרמטרים העומדים על הפרק. לפניכם כעת הזדמנות להשקעה אטרקטיבית בברוקלין ורכישת נכס נדל"ן מניב בניו יורק.

רוצים לשמוע עוד על פרויקטים של NHG Global Invest ? השאירו פרטיכם

Fill out my online form.

ייתכן ותתעניינו לקרוא גם את...