תכנית 3700 צפון תל אביב

* התמונות להמחשה בלבד

השכונה החדשה של צפון תל אביב

כבר בשנת 2014, המשקיעים בתכנית 3700 צפון בקו החוף של תל אביב נהנו מ – 30% תשואה על השקעתם בפרוייקט. אין ספק, אם כן, כי ככל שמחירי ההשתתפות והרכישה של זכות לדירה בפרוייקט מאמירים, כך גם התשואה על ההשקעה. מחירי המגרשים באזור צפויים לנסוק עד מעל 2.5 מיליוני שקלים, בעוד מחירי הדירות באזור צפויים להגיע אל מעל ארבעה וחצי מיליוני שקלים עם תום הבניה.

היתרי הבנייה צפויים להינתן בשנת 2019, לאחר הינתן ההיתרים תתחיל הבנייה בפרוייקט. מדובר על בנייה של 12,000 יחידות דיור בצפון תל-אביב, ממש על קו החוף, שגבולה הדרומי הוא נמל התעופה שדה-דוב וגבולה הצפוני עם העיר הרצליה. בתכנית הבנייה ישנה התייחסות לפיתוח רצועת החוף ואזורי עסקים נרחבים, הקמת פארק ייחודי ממש על קו החוף לרווחת הדיירים, טיילת עליונה ביחד עם שפע של חניונים תת קרקעיים, ועוד. מתוך שטחו הכולל של הפרוייקט (1,900 דונמים), כ – 50,000 מ"ר יוקצו לבניית מלונות, 260,000 מ"ר יוקצו להקמה של שטחי תעשייה ומסחר, 500 דונמים יוקצו לבניית הפארק ו 200 דונמים יוקצו להקמה של מבני ציבור (בתי ספר, מבני תרבות, ועוד).

מחירי הרכישה בפרוייקט עולים באופן כמעט רציף. זה הזמן להצטרף להצלחה ולרכוש זכויות בשכונה הצפונית החדשה של תל אביב, במחירים נמוכים במיוחד ועם תשואה צפויה גבוהה!

נקודות ויתרונות:

  • רכישת זכות לדירה בצפון מערב תל אבי
  • רישום מלא בטאבו
  • התכנית כבר אושרה על-ידי הוועדה הארצית!
  • אחוזי תשואה מדהימים על ההשקעה!

השאירו פרטים:

Fill out my online form.

ייתכן ותתעניינו לקרוא גם את...