השקעה משתלמת - כפר סבא צפון

עין הים החדשה בחדרה – דירה על הים של חדרה

* התמונות להמחשה בלבד

הפתיעו את עצמכם בהגשמת חלום. ההזדמנות לרכישת קרקע קרוב לים, בתכנית מתאר מאושרת, ממתינה לאחרוני הבוחרים ללכת על קו החוף יד ביד.

חדרה מציעה לכם את האטרקציה החדשה באזור חוף השרון. חצי דונם (650 שקלים למ"ר) בעלות של 273,000 שקלים לקרקע ששוויה נושק את קו המים בעלות של מיליון שקלים. את זה אסור לפספס. מדובר בהשקעה שתעניק נוחות, שלווה ושקט עבורכם ועתיד בטוח לילדכם.

ירוק בעיניים – גישה מהירה למרכז – מפרט טכני אקסקלוסיבי במחיר נוח

מדובר באחד האזורים היפים יותר באזור החוף. שכונת עין הים החדשה מעוטרת בשמורות טבע ירוקות כיער חדרה, שמורת חוף גדור, פארק השרון ושמורת חופית המשמשות ריאות ירוקות ואזורי טיול מרהיבים. המגדלים עצמם פונים לים בחזיתם ואל שמורות טבע בגבם.

הגישה אל שכונת עין הים החדשה בחדרה נוחה ומהירה, היישר מכביש החוף, מספר שתיים, עשרים דקות בלבד מאזור תל אביב ומהעיר חיפה. כמו כן, לשכונה גישה מהירה אל תחנת הרכבת באזור. מעבר לכל אלה לא ניתן להתעלם מהאפשרות של תושבי השכונה להגיע רגלית אל חוף הים הסמוך. באזור מתוכננת טיילת העתידה להפוך מוקד שופע יופי וחן לאורך החוף.

עין הים החדשה בחדרה מציעה מעבר למפרטים הטכניים האקסקלוסיביים של הדירות, גם גישה מהירה ונוחה אל מרכזי מסחר וקניות. הנוחות והקרבה אל מרכזי הבילוי והתרבות של תל אביב, יחד עם הנגישות אל מרכזי הקניות מאפשרים שילוב מושלם העונה על כל צורך.

אוכלוסייה צעירה – מערכת חינוך מתפתחת ותוססת – ריאות ירוקות

הדירות המרווחות מתאימות לזוגות צעירים ולאוכלוסייה צעירה, בנות 4-5 חדרים ועלותן נעה החל מ- 1.32 מיליון שקלים. לעתיד לבוא מתוכננת קריית חינוך רחבה המאובזרת במרכזי ספורט והיכל ספורט מתקדם, ובאזור כבר פועלים מוסדות חינוך שוקקים כבית ספר יסודי מרשת מופת חופים, המציע מצוינות בתחומי המתמטיקה והמדעים וכן גני ילדים.

בתכנון הרחבת בית הספר היסודי ובניית חטיבת ביניים וכן הקמת גני ילדים נוספים, וכל זאת במתחם מוקף שטחים ציבוריים ירוקים לרווחת הציבור.

הצפי עומד על 5,000 תושבים, זוגות צעירים העתידים לאכלס שלושים מגדלי מגורים, כ- 1,500 יחידות דירות בעין הים החדשה בחדרה. מוזמנים לצור קשר ולהגיע אל הדירות לדוגמה. איכות החיים ממתינה לכם במחירים אטרקטיביים והים הנשקף מהמרפסת שווה כל נשימה.

 להצעה אטרקטיבית בעין הים החדשה, השאירו פרטים:

Fill out my online form.

ייתכן ותתעניינו לקרוא גם את...