דירה מול הים

עיר ימים חדרה – דירה מול הים

* התמונות להמחשבה בלבד.

דירה מול הים

חמישה מיליון שקלים. זהו הסכום ממנו תאלצו להיפרד במידה ותרצו לרכוש דירה עם נוף לים בתל אביב. ואכן, בימים בהם "מצוקת הדיור" היא חלק בלתי נפרד משיחות הסלון בישראל, סביר להניח שרק מעטים "יקפצו על המציאה". אם אתם בכל זאת מחפשים דירה מול הים, ומוכנים להתרחק 30 דקות ממרכז תל אביב, אתם מוזמנים להכיר את הפרויקטים הנהדרים אשר עומדים לקום בקרוב בחדרה.

סיפורה של חדרה מתחיל לפני כ-120 שנה, כאשר גואל האדמות הציוני, יהושוע חנקין, המליץ למספר פעילים מאגודת "חובבי ציון" לרכוש קרקעות באזור בכדי ליישב את ארץ ישראל. הביצות יובשו והעולים הראשונים עלו על הקרקע בשנת 1891. כעת, יותר ממאה שנים לאחר מכן, חדרה צוברת תאוצה והופכת אט אט לאחד ממוקדי הנדל"ן המבוקשים ביותר בישראל. ואכן, הגבול הצפוני של אזור "גדרה-חדרה" מתעורר לחיים. היות והעיר שוכנת לחופיו של הים התיכון, פרויקטים חדשים בעיר מציעים לא אחת דירה מול הים. כזה הוא פרויקט "עיר ימים חדרה".

10,000 יחידות דיור מול הים

רובע עיר ימים עומד לקום על קו החוף של חדרה. הפרויקט מקודם ומעודד ביוזמתה של עיריית חדרה והוא הזדמנות נפלאה להגשים חלום על דירה מול הים. על פי התוכנית, יוקמו ברובע עיר ימים חדרה כ-10,000 יחידות דיור ובתי מלון בהם ימתינו לתיירים הרבים כ-1,400 חדרי אירוח (עיירת חדרה ומשרד התיירות מעריכים כי מדי שנה יפקדו את חופי העיר כ-20,000 תיירים מהארץ ומחו"ל). כמו כן, בכדי להפוך את הרובע ליוקרתי ומבוקש, עיריית חדרה מתכננת גם את סלילתה של טיילת חדשה על החוף אשר תשתרע לאורך כ-2.5 ק"מ.
בנוסף, התוכניות לגבי "עיר ימים" בחדרה מדברות על רובע ירוק אשר בנוי בסטנדרטיים גבוהים במיוחד. הרובע עומד להיות מעוצב כחצי גורן ובו שבילים וכבישים אשר מתנקזים לקו החוף ומרכז מסחרי. בין השאר, מתוכנן מדרחוב מרכזי ברובע "עיר ימים" אשר יהיה נגיש להולכי רגל בלבד. בקיצור, הולנד זה כאן.

לגור ליד "ריקי כהן מחדרה"

רובע "עיר ימים" הוא מתחם מגורים יוקרתי אשר מציע לתושביו גם דירה מול הים וגם קרבה משמעותית לאזור המרכז. כיום, חדרה היא עיר בתנופה אשר ניתן בקלות למקם אותה באזור השרון הצפוני. היא נהנית מרצועת חוף מרשימה של כ-7 ק"מ והתחבורה אליה וממנה נוחה להפליא. תושבי חדרה מתניידים מדי בוקר לאזור חיפה, השרון וגוש דן על בסיס כביש 4, כביש 2 ורכבת ישראל. כמו כן, עד סוף 2014, העיר עומדת להתחבר גם לכביש 6.
לכך יש להוסיף את הפעילות הענפה בחדרה מבחינת שיפור איכות החיים בעיר. בימים אלה, מונחת על שולחנם של הגורמים התכנוניים בחדרה ורשות מקרקעי ישראל, תוכנית מתאר כללית לעיר אשר לפיה יוקמו בחדרה כ-30,000 יחידות דיור חדשות. למעשה, מדובר ביחידות דיור אשר מיועדות להכפיל את אוכלוסייתה של חדרה (כיום, מתגוררים בעיר כ-85,000 תושבים).
כאשר שר האוצר, יאיר לפיד, דיבר על מעמד הביניים. לא לחינם הוא הזכיר את "ריקי כהן מחדרה". חדרה הפכה בשנים האחרונות לאחד היעדים המועדפים ביותר על מעמד הביניים הישראלי. זאת, בשל מיקומה הנהדר ואיכות החיים הנפלאה שהיא מציעה לתושביה. בקיצור, אם גם אתם חולמים על דירה מול הים במחיר שפוי, ורוצים לקנות בית על החוף מבלי לטבוע בהוצאות, רובע "עיר ימים" חדרה יכול להיות הפיתרון המושלם עבורכם. כיום, זכות לדירה ב"רובע עיר ימים חדרה" נמכרת במחירים אטרקטיביים אשר מתחילים מכ-200,000 ₪ בלבד. זוכרים את הדירה בתל אביב בחמישה מיליון שקלים? ובכן, תתחילו לחשוב חדרה.

לפרטים נוספים, השאירו פרטי התקשרות:

Fill out my online form.

ייתכן ותתעניינו לקרוא גם את...