שכונת ח 500 בחולון – תמונת מצב

* התמונות להמחשה בלבד

שכונת ח 500 בחולון, הינה בין פרוייקטי הנדל"ן המדוברים ביותר בארץ היום. מדובר על תכנית מתאר לבנייה על עתודת הקרקעות החקלאיות האחרונות בעיר חולון. תכנית המתאר המשתרעת על פני 4,000 דונמים צפויה להוסיף כחמישים אלף דיירים חדשים ואיכותיים לעיר חולון, והיא כוללת מבנים למגורים, כמאה דונמים של שטחים ציבוריים לתעסוקה ובידור, ושטחים פתוחים, וכ – 400 דונמים של פארקים ואיזורי פעילות ופנאי.

סטטוס הבנייה והשטחים בפרוייקט

הערכות מקצועיות רבות מצביעות על תכנית המתאר ח 500 כעל תכנית איכותית שתפעל לטובת כל המעורבים בדבר, כולל היצע רב של דירות במרכז, הזרמת עשרות אלפי משפחות חדשות ואיכותיות לעיר חולון, ובנייה של שירותים קהילתיים, מבני ציבור, פארק ועוד בעיר ועל כן עליית ערך לבתים בשכונות סמוכות.  אישור הבנייה והתחלתה הינם אינטרס משותף של כל הנוגעים בדבר, כולל עיריית חולון, יזמים וקבלנים רבים ותושבי העיר. זו אולי הסיבה, שהשכונה כבר עברה בהצלחה את כל דיוני הוועדות המקומיות והמחוזיות והיא עומדת כעת בפני דיון הוועדה הארצית – התחנה האחרונה לאישור טרם תחילת הבנייה בפועל.

הצפי לתחילת בנייה

חשוב לקחת בחשבון כי לאחר אישור הוועדה הארצית צפוי עוד שלב של ערעורים או השגות שעשויים להיות מוגשים על ידי גורמים מקצועיים ולחייב חשיבה מחדש על חלקים מינוריים בפרוייקט. זוהי הסיבה שההערכה המקצועית לתחילת בנייה בפרוייקט סובבת סביב עד שש שנים לתחילת בנייה הלכה למעשה. זה אמנם לא מעט זמן, אולם זהו חלון זמנים נפלא לנצל את עליית הערך הצפויה ולהפוך חלק מן הפרוייקט.

איך אני יכול להשקיע בפרוייקט?

משקיעים פרטיים רבים רכשו קרקעות או זכויות לדירה מטעם משווקים ויזמי נדל"ן והם כיום בעלי זכות לדירה בפרוייקט לכשתסתיים בנייתו. גם יזמים ומשקיעים רבים מתעניינים בפרוייקט וחלקם אף משתפים פעולה ומשווקים שטחי קרקע או זכויות לדירות שימומשו עם תחילת שלב הבניה. מרבית הקרקעות והזכויות נמכרים עם רישום השם כבעלים בטאבו, ועליית הערך על ההשקעה בשכונה כבר מורגשת, והיא צפויה להאמיר משמעותית עם תחילת הבנייה, וכמובן עם תומה. רכישת זכויות לדירה בפרוייקט נעשית דרך קבלנים רבים, בגדלים שונים, בתנאים שונים ובמחירים שונים.

להשארת פרטים ליצירת קשר בנושא הפרויקט:

Fill out my online form.

ייתכן ותתעניינו לקרוא גם את...