השקעה בארה"ב

נדל"ן מניב בארה"ב – השקעה בארה"ב

* התמונות להמחשה בלבד.

השקעה בארה"ב  – עכשיו זה הזמן שלך לעשות רווח!

  • מחירים בארצות הברית עכשיו בשפל חסר תקדים! מה שמאפשר קניית בתים ב"מחירי מבצע"
  • אפשרות לתשואה שנתית גבוה ופונטציאל השבחה מדהים
  • חברת ניהול מקומית, שקיפות מלאה והשקעה מותאמת לצרכי המשקיע.
  • נדל"ן מניב ושכר דירה גבוה, בראש שקט

סוכנת נדל"ן מקומית מציגה מספר בתים בפיניקס ואת עלויות שלהם מול שכר הדירה הגבוה שניתן לקבל מכל בית!

הפופולאריות אשר מאפיינת את שוק ההשקעה בנדל"ן בארה"ב איננה עניין של מה בכך. על פי מאמר שפורסם לאחרונה במגזין הכלכלי "דה מארקר" (יוני, 2012), היקף העסקאות לרכישת דירות להשקעה בארה"ב עלה בשנת 2011 בכ-64% לעומת השנה שקדמה לה. המשקיעים, רובם אזרחים זרים, רכשו במהלך שנה זו למעלה מ-1.2 מיליון דירות.

"במידה והייתה לי דרך לעשות את זה, הייתי רוכש כעת מאות אלפי דירות להשקעה בארצות הברית". המשפט הנ"ל מיוחס ללא אחר מאשר וורן באפט, מאנשי העסקים המצליחים ביותר בארצות הברית (ובעולם בכלל). ואכן, אפיקי השקעה בארצות הברית נהנים משורה ארוכה של יתרונות. מבחינת המשקיע הישראלי, ניתן למנות מספר יתרונות עיקריים:

1. צפי להתאוששות כלכלית– השקעה בארה"ב הינה השקעה חכמה וזאת משום שהמדינה ידועה בכלכלה חזקה וביכולת התאוששות מרשימה (שהוכחה כבר בעבר במשברים פיננסיים קודמים). ואכן, סביר בהחלט להניח שהמדינה תתאושש ואף תצמח ביתר שאת. אי לכך, השילוב שבין כלכלה חזקה ומשבר פיננסי (זמני, ככל הנראה), מוליד הזדמנויות חסרות תקדים.

2. קושי ברכישת דירות על ידי אזרחים מקומיים – בעקבות משבר הסאב-פריים, הבנקים והממשל האמריקאי הקשיחו באופן משמעותי את יכולתו של האזרח האמריקאי לרכוש דירה. כפועל יוצא מכך, מחירי הדירות הפכו לאטרקטיביים עבור תושבי חוץ. כמו כן, הקושי ברכישת דירה יצר ציבור גדול הזקוק למגורים על בסיס שכירות.

3. גידול באוכלוסייה – אחד היתרונות המשמעותיים ביותר מבחינת השקעה בנדל"ן בארה"ב טמון בגידול באוכלוסייה. אוכלוסיית ארה"ב גדלה מדי שנה בכ-1%. אי לכך, הביקוש לדירות במדינה רק הולך וגדל בכל שנה ושנה. מיותר לציין כי בהתאם לכל עסקה בנדל"ן, הביקוש הוא אחד המפתחות החשובים ביותר להצלחתו העתידית של המהלך.

4.סדר ובירוקרטיה – ארה"ב הינה דמוקרטיה למופת אשר המערכות השונות שבה פועלות כמכונה משומנת היטב. הן במגזר הציבורי, והן במגזר הפרטי, עומדים לרשות משקיעי הנדל"ן מערכים שלמים העושים את מלאכתם ביעילות ובמקצועיות. אי לכך, ההתנהלות מול הרשויות והשוכרים, וכן מול רוכשים פוטנציאלים, נוחה ובטוחה.

5. קרבה תרבותית ושפה משותפת> – ישראל וארה"ב הינן מעין "מדינות אחיות". מדובר למעשה במדינות החולקות ביחד ערכים תרבותיים וחברתיים משותפים. לכך ניתן להוסיף את העובדה שהשפה האנגלית שגורה בפיהם של מרבית האזרחים בישראל. ואכן, התקשורת מול הגורמים השונים בעת השקעה בנדל"ן בארה"ב הינה נוחה ויעילה. מיותר לציין כי היות ותקשורת הינה אלמנט חשוב בעסקים, לא מדובר בעניין של מה בכך.

השאירו פרטים:

Fill out my online form.

ייתכן ותתעניינו לקרוא גם את...