דירה בפחות ממיליון שקל

שכונת ח 500 בחולון "עיר הילדים"

* התמונות להמחשה בלבד

שכונת ח-500 בחולון הינה אחד הפרויקטים האטרקטיביים והפופולאריים ביותר באזור המרכז. ואכן, לא בכל יום, עיר כמו חולון אשר נמצאת כשני צעדים ממרכז תל אביב מציגה בנייה של שכונה חדשה עם אלפי יחידות דיור. השכונה אמורה להיבנות על עתודות הקרקע האחרונות של העיר. אי לכך, ובשל ייחודיותה, ח-500 בחולון מושכת תשומת לב רבה.

בסוף שנת 2011, כאשר אלפי אזרחים בישראל ישנו באוהלים מתוך מחאה בגין "מצוקת הדיור", עיריית חולון והמדינה הגיעו להסכמה בנוגע להקמתה של שכונת הענק. מדובר בשכונה נוספת אשר מבקשת להרחיב את העיר חולון בתור "חולון עיר הילדים".

על פי הפרסומים במגזינים הכלכליים, אחת המחלוקות העיקריות אשר עיכבו את הפרויקט הייתה היקף הדירות בשכונת ח-500 בחולון אשר ישווקו למשפחות צעירות. כעת, התוכניות מדברות על כ-2,000 יחידות "דיור בר השגה" המיועדות לצעירים. שכונת ח-500 בחולון אמורה לכלול כ-13,000 יחידות דיור אשר כ-800 מהן תהינה בסגנון בתים צמודי קרקע. כמו כן, במקום עומד לקום גם אזור תעסוקה על פני שטח של כ-930 אלף מ"ר.

מרבית הבנייה בשכונה תהיה בנייה רוויה והעירייה מעריכה כי מדובר בשכונה אשר תביא לעיר חולון כ-50,000 תושבים. גבולותיה של השכונה הינם ראשון לציון בדרום, שכונת קריית אילון בחולון בצפון, בת ים במערב וכביש 4 במזרח. ואכן, מיותר לציין כי מדובר בשכונה אשר תושביה ייהנו מקרבה של ממש לכל מרכזי התרבות והתעסוקה החשובים של אזור המרכז. בראש ובראשונה, מדובר בהזדמנות, ייתכן אפילו חד פעמית, לרכוש זכות לדירה בחולון, מטרים ספורים מתל אביב.

שכונת ח 500, הלב החדש של חולון עיר הילדים

התעקשותה של העירייה בנוגע לדיור לצעירים בשכונת ח-500 בחולון לא הייתה עניין של מה בכך. בשנים האחרונות, חולון הפכה ללא ספק לאחת מהערים המועדפות על זוגות צעירים. ואכן, משפחות צעירות רבות מבקשות לגור בעיר, וזאת בשל השירותים החינוכיים והתרבותיים המצוינים שהיא מספקת. מיתוגה של חולון בתור "עיר הילדים" הפך זה מכבר לעובדה מוגמרת.

חולון עיר הילדים הינה עיר אשר רואה לנגד עיניה את טיפוח המשפחתיות, הקהילתיות והעתיד. כמו כן, העיר מעודדת את צעיריה וילדיה לשייכות ומעורבות. אי לכך, היא מיישמת עקרונות כגון תרבות ועיצוב כדרך חיים, וזאת לצד מובילות וחדשנות. חולון הינה עיר מתחדשת הפונה כיום למשפחות צעירות וילדים. ה"אני מאמין" היושב בבסיס התפיסה של עיריית חולון רואה את התושב במרכז. ואכן, העירייה דואגת רבות לייצר עבור תושבי העיר סביבת חיים איכותית, אסתטית וירוקה.

במסגרת פעילותה של העיר בתור "חולון עיר הילדים", צעירי חולון נהנים ממגוון רחב של פעילויות ואירועים. לדוגמא, פועל בעירייה "פרלמנט ילדים" בו מכהנים תלמידים מכל בתי הספר בחולון. במהלך ישיבות פרלמנט הילדים, המתקיימות בבניין העירייה, המשתתפים זוכים לקחת חלק בהליך הדמוקרטי ולהיות כוח משפיע על החלטות הנוגעות אליהם. כמו כן, העיר חולון שופעת בפעילויות ואטרקציות לילדים. למשל, מוזיאון הילדים, פארקים, גני שעשועים, אירועי תרבות, מפגשים קהילתיים ועוד. כעת, כאשר גם משפחות צעירות יכולות לרכוש זכות לדירה בשכונת ח-500 בחולון, מדובר בהזדמנות של ממש "להצטרף למסיבה".

עלייה במחירי הדיור, פי שתיים מהממוצע הארצי

השקעתה הרבה של העיירה במותג "חולון עיר הילדים", והטיפוח העקבי של מרקם החיים העירוני, לא נפלו על אוזניים ערלות. לפי נתוני השמאי הממשלתי, אשר התפרסמו במגזינים הכלכליים בתחילת שנת 2013, מחירי הדירות בחולון התייקרו בכמעט פי שתיים יותר מהממוצע הארצי. אי לכך, רכישת זכות לדירה בשכונת ח-500 בחולון הינה ללא ספק צעד אשר מקפל בתוכו גם שיקולי השקעה פיננסיים ארוכי טווח.

לסיכום, חולון עיר הילדים מתכוונת לקבל לשעריה עשרות אלפי ילדים נוספים. שכונת ח-500 בחולון, אשר כעת ניתן לרכוש קרקעות עם זכות לדירה במקום, מאפשרת לכם הזדמנות חד פעמית לגור במרכז בעיר צעירה ותוססת. השכונה סמוכה לבת ים וראשון לציון, קרובה לים ולכביש 4. תושבי השכונה לכשתקום ייהנו לא רק מחולון עיר הילדים, אלא גם מכל האירועים התרבותיים והקהילתיים בערים הסמוכות (ובראש ובראשונה – תל אביב). ההורים ייהנו כמובן מאפשרויות תעסוקה מגוונות וקרבה לצירי התחבורה הראשיים.

רוצים לקבל עוד פרטים לגבי זכות לדירה בח 500 חולון? השאירו פרטים כאן:

Fill out my online form.

ייתכן ותתעניינו לקרוא גם את...