Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

פורטל הבית | March 2, 2016

Scroll to top

Top

אין תגובות

השקעה בנדל"ן בהרצליה והשרון -

השקעה בנדל
*התמונות להמחשה בלבד

 

בדצמבר 2012 נערכה במלון מרידיאן בים המלח וועידת נדל"ן של מרכז הבנייה הישראלי. במהלך הכנס, הוצגו למשתתפים מחקרים רבים בנושא נדל"ן בישראל. אחד המחקרים, אשר עסק באטרקטיביות מבחינת רכישת דירות בישראל, מיקם את הרצליה כיעד מועדף ופופולארי. על פי מחקר זה, בשנת 2012, הרצליה הובילה את טבלת חיפוש הדירות למכירה בישראל. ואכן, לא מדובר בעניין של מה בכך.

הרצליה, וכמוה כל אזור השרון, נחשבת לאחד היעדים האטרקטיביים ביותר בישראל מבחינת נדל"ן למגורים והשקעה. תושבי הרצליה נהנים מאיכות חיים, קרבה לחוף הים, סמיכות למרכזי התעסוקה החשובים ביותר באזור המרכז, ומרקם אוכלוסייה בעל מאפיינים סוציו-אקונומיים גבוהים במיוחד. לכך ניתן להוסיף גם את שירותי החינוך המצוינים בהרצליה ואת אתרי הבילוי והתרבות הרבים הפזורים בכל רחבי העיר.

רכישת נדל"ן להשקעה בהרצליה הינה כמעט מנייה בטוחה. בשנים האחרונות, ניתן לראות עלייה רצופה במחירי הנדל"ן בהרצליה ובשרון. מומחים בתחום מצביעים גם על עלייה זהה בתשואה המתקבלת מדירות להשקעה בהרצליה מבחינת עליית שוויין מחד, ומקסום התמורה מהשכרתן מאידך.

חשוב להדגיש כי השקעה בנדל"ן בשרון יכולה להיות גם רכישה של קרקעות חקלאיות. היות ועתודות הקרקע במרכז הארץ הפכו זה מכבר ל"מצרך מבוקש", השקעה בקרקע חקלאית באזור הרצליה והשרון יכולה בהחלט להיות מהלך נבון. רכישת קרקע חקלאית בהרצליה טומנת בחובה סיכויים טובים לשינויי הייעוד בהמשך. כעת, תוכלו לבנות את בית חלומותיכם בהרצליה או לנתב את הנכס להשקעה עתידית.

נדל"ן להשקעה בהרצליה – גם השמאי הממשלתי מסכים

במאי 2013, התפרסם במגזינים הכלכליים דו"ח של השמאי הממשלתי אשר בחן את עליית ערכן של דירות באזורים שונים בישראל. מדו"ח זה ניתן לראות בבירור כי הרצליה והשרון נמצאות במגמת עלייה מתמדת מדי שנה. על פי דו"ח השמאי הממשלתי, ערכן של הדירות בהרצליה עלה בכ-6% מהתקופה המקבילה אשתקד. כמו כן, כבר מאז הרבעון האחרון, עלה ערך הדירות בהרצליה ב-1%.

בהתחשב בתנועות הכלליות בשוק הנדל"ן הישראלי, ניתן בהחלט להניח כי עלייה זו תמשיך להתקדם בקצב זהה גם בעתיד הנראה לעין. במילים פשוטות, מי שיקנה היום נכס בהרצליה או בשרון, יוכל ליהנות מתשואה נאה בתוך זמן קצר.

ישנם פרויקטים בהרצליה ובשרון אשר נמצאים כבר בימים אלה בשלבים שונים של תכנון ובנייה. לדוגמא, ישראלים רבים כבר התעניינו בפרויקט המגורים המיוחד באדמות קיבוץ גליל ים, מתחם מגורים ומסחר אשר עומד לקום באזור הרצליה הירוקה, ליד קניון שבעת הכוכבים. כמו כן, ניתן לציין גם את הקרקעות החקלאיות באזור חוף התכלת בין הרצליה, תל אביב ורמת השרון.

מדובר בשטח רחב היקף אשר נמצא בשטחה המוניציפאלי של עיריית הרצליה ומקודם לאחרונה לצורך הפשרתו לבניית מתחמי מגורים, תיירות ומסחר. לא רק הרצליה נמצאת על המפה. ההתפתחות בשוק הנדל"ן הישראלי מקיפה אזורים נוספים במישור החוף, אשר מצד אחד נמצאים מחוץ לתל אביב, ומצד שני סמוכים למרכז מבחינה תחבורתית (כבישים ראשיים ורכבת). לדוגמא, פרויקטים יוקרתיים רבים מוקמים בחדרה אשר נמצאת בתנופת התחדשות ובנייה. בין פרויקטים אלה ניתן למנות את פרויקט כוכב הים בחדרה ופרויקט עיר ימים.

לסיכום,

נדל"ן להשקעה הפך בשנים האחרונות לטרנד לוהט אשר רבים מתעניינים בו. חשוב להדגיש כי ישראלים רבים משקיעים בנדל"ן גם מחוץ לגבולות המדינה. לדוגמא, ניתן לראות התעניינות הולכת וגוברת בנוגע להשקעה בנדל"ן בברלין ובירות אירופאיות אחרות.

בישראל, חברות שונות מקדמות פרויקטים נדל"ניים להשקעה וניתן לראות גם תנועה בתחום בקרב אנשים פרטיים. מחירי הנדל"ן בישראל נמצאים כמעט באופן תמידי בעלייה, במיוחד בתקופה האחרונה. אי לכך, במידה ואתם מחפשים השקעה לטווח ארוך, ייתכן כי נדל"ן הוא אופציה בשבילכם. כמו כן, פרויקטים רבים מהווים למעשה הקמה של מתחמים שלמים. בשל הצורך למשוך לאזורים אלה משפחות צעירות המעוניינות באיכות חיים מבחינת תרבות, תעסוקה וחינוך, המחירים בפרויקטים החדשים עשויים להיות אטרקטיביים במיוחד.

מעוניינים לקבל מידע על קרקעות למכירה מיזמים? השאירו פרטים:

Fill out my online form.

השאר תגובה