Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

פורטל הבית | March 2, 2016

Scroll to top

Top

אין תגובות

הזמנה לסדנה חינמית, מרתקת ומעשית לבחינת השקעות נדל"ן - פארופוינט

הזמנה לסדנה חינמית, מרתקת ומעשית לבחינת השקעות נדל
*התמונות להמחשה בלבד

מתעניינים בהשקעות נדל"ן בארצות הברית אך לא יודעים איך להתחיל?  Faropoint – חברה בינלאומית המנהלת עשרות נכסים ברחבי ארה"ב, מזמינה את גולשי  פורטל הום לסדנה מרתקת וייחודית, ללא עלות, אשר תקנה לכם את הכלים המעשיים לבחינה וניתוח השקעות נדל"ן בארה"ב! 

אז מה נלמד?

Fill out my online form.

 •  להשוות ולאתר איזורי השקעה יציבים ואטרקטיביים- כיצד נבחן פרמטרים כמו גידול באוכלוסיה, פשיעה, חינוך, אקלים, תעסוקה ועוד.
 • להשוות סוגי עסקאות (נכס מעיקול, שורט-סייל, מכירה רגילה) ולנתח את הכדאיות שבנכס.
 • בחינת הצפי לעליית הערך- כמויות היצע קיימות, היסטוריית מכירות ומשכנתאות, מחירי שוק קיימים, CMA, ערך עינון ביטוחי ועוד.
 • לבנות תזרים מזומנים מדוייק ולחלץ תשואה ריאלית.
 • להבין את תהליך הרכישה על שלביו השונים- היבטים מיסויים מימוניים ומשפטיים.
 • הדגש הוא על הפרקטיקה, בנוסף על שלל המידע התיאורטי אשר יסוקר ויודגם באופן נרחב.
 • בסדנה יחולקו חומרי עזר לטובת למידה איכותית והפנמת החומר הנלמד.
 • כיבוד קל ושתייה חמה בכל מהלך הסדנה.

 

 

 הסדנה מרוכזת ע"י מר. אדיר לויטס, יזם נדל"ן, אשר לקח חלק פעיל בהקמת חברות נדל"ן אמריקאיות האחראיות למכירה של יותר מ-60 נכסים המהווים השקעה יציבה ואיתנה למשקיעים ישראליים. כיום שותף בחברה אמריקאית הפעילה מאוד בתחום השקעות הנדל"ן למגורים בארה"ב ומרצה במוסדות אקדמאיים ופיננסיים ברחבי הארץ. 

 

farpoint inestments - פאר פוינט השקעות

 

 

 • השקעות נדלן בארצות הברית – המדריך המקיף ביותר – חברת Faropoint

 • משקיעים ישראלים רבים מחפשים אלטרנטיבות להשקעה בימי קיפאון בשוק הנדל"ן בארץ. לא בכדי ישראל מדורגת במקום השני ברשימת המדינות המשקיעות בארה"ב. מדובר בשוק נדל"ן מגוון ומורכב מאין כמותו, אודותיו ניתן למצוא מידע אינסופי באמצעות כלים הזמינים לכלל הציבור.

   בימים שלאחר משבר הסאב-פריים, שוק הנדל"ן האמריקאי מציע הזדמנויות אמיתיות לרווח הן מתשואה שוטפת והן מעליית ערך משמעותית. הזדמנויות אשר נקרות בפני אלו אשר יודעים לקרוא את המפה. עם זאת, ישנם פערים אשר מרתיעים את המשקיע הקטן או לחלופין – מושכים אותו לעסקאות שאינן כדאיות ועלולות להביאו להפסד.

   מפאת מורכבות השוק ישנה חשיבות עמוקה להבנה והתמקצעות טרם ביצוע השקעה.

  הצוות המקצועי והמיומן של חברת Faropoint Investments גאה לחלוק את המידע הפרקטי הרב אותו צבר במשך פעילות ממושכת בשוק האמריקאי, ע"י סדנה מעשית לבחינה וניתוח השקעות נדל"ן בארה"ב. סדנה זו מועברת בשלל אקדמיות ליזמות ועסקים ברחבי הארץ ומקנה את הכלים ההכרחיים והמעשיים לבחינה וניתוח השקעות נדל"ן בארה"ב טרם ביצוע העסקה.

  סדנה להשקעות נדל"ן בארה"ב farpoint inestments - פארופוינט השקעות

   הסדנה נבנתה במטרה להכשיר משקיעים לניתוח ובחינה יעילה של עסקאות נבונות בשוק נכסי המגורים האמריקאי. כך שגם אדם חסר כל נסיון בתחום, יוכל לשקול ולהעריך נכונה כל עסקה המוצעת לו.

  הסדנה בעלת מאפיינים הן תיאורטיים והן פרקטיים ומתבצעת באופן המקצועי והממוקד ביותר, אשר נוגע בכלל ההיבטים הסובבים את העסקה לצורך מקסום הרווח והשקט הנפשי מההשקעה.

  השוק הישראלי המוכר היטב לכולנו נחשב לממודר בהשוואה למקבילו האמריקאי. ישנו קושי ממשי להסיק נתונים פרקטיים על שכונה, רחוב או נכס מסויים. בארה"ב המצב הוא שונה- השוק מפותח דיו בכדי לספק נתונים איכותיים המאפשרים ניתוח והשוואת נתונים ברמה גבוהה, טרם היציאה לשטח.

   הסדנה המעשית לבחינה וניתוח השקעות נדל"ן בארה"ב תקנה לאותם משקיעים, אשר משכילים לזהות את הפוטנציאל הגלום בשוק זה, את הכלים הפרקטיים לניתוח עסקאות ורכישת נכסים מכונסי נכסים.

   

 •  

   

השאר תגובה